Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo zakupów

 Zaufanie Klientów do naszego serwisu jest dla nas priorytetem. W związku z tym zależy nam, aby wszyscy Klienci zarówno sprzedający jak i kupujący korzystający z usług serwisu Butikmarek.pl byli zadowoleni i chętnie wracali do serwisu spowrotem. Nad bezpieczeństwem Państwa zakupów czuwamy całą dobę. Staramy się na bieżąco wzbogacać ofertę o kolejnych sprawdzonych Sprzedawców, a co za tym idzie o kolejną gamę produktów. Swoimi działaniami chcemy sprawić, by serwis Butikmarek.pl był stałym oraz rozpoznawalnym miejscem w sieci, w którym każdy może dokonać bezpiecznych zakupów w internecie.


Profile użytkowników oznaczone tym znaczkiem informują, że dany użytkownik poddał się procedurze weryfikacji i jego szczegółowe i zweryfikowane dane pojawią się w szczegółach zawartej z nim transakcji. Zawieranie transakcji z użytkownikami zweryfikowanymi gwarantuje, że strony transakcji nie są anonimowe.
Obecnie na portalu wystawiać przedmioty mogą tylko i wyłącznie osoby/firmy zweryfikowane


  W trosce o poufność przekazywanych nam danych stosujemy protokół SSL. Protokół SSL to rozwiązanie pozwalające na zabezpieczenie przesyłanych danych drogą elektroniczną oraz potwierdzają wiarygodność stron internetowych. Dzięki temu osoby trzecie nie mają możliwości przechwycenia danych osobowych. To także gwarancja, że Państwa imię, nazwisko, dane adresowe czy kontaktowe nie wpadną w niepowołane ręce.


  Butikmarek.pl.pl daje Państwu możliwość zwrotu zakupionego towaru. Zakupiony produkt można zwrócić do sprzedawcy bez konieczności podawania przyczyny w ciągu 10 dni od otrzymania przesyłki.


  W serwisie mają Państwo do dyspozycji dwie najczęściej wybierane metody płatności: przedpłata oraz 'za pobraniem'. Dodatkowo u większości Sprzedawców zakupiony produkt można odebrać w punkcie stacjonarnym i zapłacić gotówką.


   Po zakończeniu procesu zakupowego, wyłącznie Kupujący ma możliwość oceny przebiegu transakcji poprzez wystawienie odpowiedniego komentarza. Takie rozwiązanie daje obiektywny obraz Sprzedawcy oraz jakości produktów oraz obsługi, które on oferuje.


  Butikmarek.pl.pl zarówno dla Sprzedawców jak i Kupujących służy profesjonalną pomocą. Na każde zapytanie od Naszego Klienta udzielimy odpowiedzi.
Jeśli mają Państwo wątpliwości co do bezpieczeństwa zakupów lub po prostu coś Cię niepokoi, napisz do nas poprzez dział kontakt


Zapraszamy za zakupy w Butikmarek.pl
Płatności stat4u